باربری دروس

 شماره باربری دروس

۰۲۱-۲۲۸۹۱۷۷۰

معتبر بار یک شرکت معتبر در زمینه ی باربری و حمل و نقل درون شهری و برون شهری می باشد. این شرکت مناطق مختلف تهران را تحت پوشش قرار داده و خدمات متنوعی را ارائه می دهد.

  • در اختیار داشتن پرسنل و کارگران ماهر و کار بلد
  • تجهیزات و وسایل کاربردی
  • دقت و صحت در کار
  • مد نظر قرار دادن سرعت و زمان از ویژگی های باربری دروس و شرکت معتبر بار می باشد.

باربری در دروس تهران

خدمات و سرویس های باربری دروس

برای اتو بار دروس خدمات زیادی را می توان برشمرد. اگر بخواهیم برخی از این خدمات را ذکر کنیم می توانیم به مواردی همچون حمل بار به نقاط مختلف تهران و شهرستان ها، استفاده از ماشین های مختلف از قبیل وانت، نیسان خاور و کامیونت های مسقف، پایین ترین نرخ های باربری، دقت و سرعت در انجام امور اشاره کنیم.

اهمیت به امنیت و سلامت بار

هدف اصلی شرکت حفظ امنیت وسایلی است که وظیفه ی حمل و جا به جایی آن ها را بر عهده گرفته اند. کارگران و تیم باربری دروس سعی دارند تا به گونه ای به کار ها رسیدگی کنند که هیچ گونه آسیبی نه در حین بسته بندی و نه در حین جا به جایی و حمل به آن ها وارد نشود. این اولین اصل در شرکت معتبر بار محسوب می شود.

پایین ترین هزینه های باربری در دروس

اگر به دنبال پایین ترین هزینه های باربری هستید باربری دروس را پیشنهاد می کنیم. قیمت باربری تهران یکی از مهم ترین مواردی است که مشتریان در نظر می گیرند. هزینه های مربوط به اسباب کشی و حمل و نقل می تواند متفاوت باشد. عواملی که در آن موثر واقع می شوند، تعداد کارگران ارسالی و دستمزد های مربوط به آن ها، تعداد ماشین های مورد نیاز، ساعات اثاث کشی، مسیر طی شده تا مقصد و طبقه ای که در آن ساکن هستید، می باشد. هزینه های بسته بندی نیز به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود.

تضمین بار با بیمه

از آن جایی که اثاثیه و وسایل مشتریان از دید شرکت و کارکنان آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نیز با توجه به حساسیت وسایل، شرکت تصمیم به بیمه ی اثاث کرده تا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا وارد شدن خسارت به وسایل به دلیل بی دقتی یا سهل انگاری کارگران، خسارات وارد شده تا حد امکان جبران شود.

اتوبار دروس در تهران

نکات مربوط به اتوبار دروس

  • قیمت ها مشخص یا ثابت نیست. همان طور که به آن اشاره کردیم عواملی همانند مقدار خدمات ازائه شده از سوی شرکت، وزن و حجم بار، ساعات ارائه ی خدمت و محلی که مشتری در آن مستقر است یا قصد سکونت در آن را دارد روی نرخ های اتوبار تهران تاثیر گذار هستند.

مطالب مرتبط