عسل چت

عسل چت

عسل چت یکی از قدیمی ترین چت روم های فارسی بوده که در زمان خاصی قبل از فروش این چت روم به کاربرانی با امار انلاین ۱۲۰۰ نفر در لحظه میرسید که پس از شلوغ بودن و کیفیت بالای این چت روم دامنه اصلی این چت روم به قیمت بسیار بالایی فروخته شد و پس از مدتی سایت های خارجی دامنه اصلی این چت روم را خریداری کرده و استفاده میکنند ولی کاربران این چت روم دوباره دامنه های متعددی ساخته و قصد بر برپایی دوباره این چت روم داشته که متاسفانه باز هم افرادی سود جو بدون نظارت بر چت روم های خود اسم این چت روم را در سازمان فیلترینگ زیر سوال برده و این چت روم ها هم نیز فیلتر می شوند ولی عسل چت امروزه با مدیریتی ۲۴ ساعته و نظارت کامل مانع از انتشار مطالب غیر اخلاقی می شود و قصد بر ساخت محیطی امن برای کاربران چت روم ها را دارد .

چت روم‌ها به مرور زمان پیشرفته تر شدند و از آن چت روم‌ های ابتدایی و ساده تبدیل شدن به چت روم‌هایی با امکانات زیاد که فراتر از چت کردن هستند.چت‌روم‌ها این امکان را به شما می‌دهند که به صورت ناشناس وارد چت شوید.

علت فیلتر شدن چترومها چیست؟

طی تماسهای چند باره  که نگارنده ی این مطلب با مدیران محترم فیلترینگ به وجود اورده هست استدلال ان مدیران محترم این گونه می باشد.!

اغلب چتروم ها بدون عضویت عضو می پذیرند که این باعث سو استفاده ی عده ای از این محیط سرگرم کننده می باشد تا به خود اجازه میدهند حرفهای رکیک یا سیاسی بزنند.

چت یک پارسی به امنیترین چت فارسی در بین تمامی چترومهای فلش

دوم اینکه چتروم ها محیطی فراهم اورده است که دختران و پسران در ان جمع میشوند که این موضوع باعث سست شدن بنیان خانواده ها میگردد.

اما از همه مهمتر دلیلی که مدیران محترم فیلترینگ برای این موضوع می اورند این است که چترومها به دستور مستقیم معاون وقت دادستان کشور جناب اقای خرم ابادی فیلتر شده اند!

اما در توضیح دلایل مدیران فیلترینگ باید به عرض برسانم :

اولا : اگر منظور انها از ورود بدون عضویت که باعث میشود به  صورت ناشناس یک کاربر کاری انجام دهد در محیط های بزرگ اجتماعی از جمله اینستاگرام هم همه اعضا بدون هیچ شماره تلفنی و تنها فقط از طریق یک ای دی یا هزاران ایدی می توانند همه این کارهای که در چتروم انجام میشود در سطحی بزرگتر انجام دهند..

به عنوان مثال در چتروم  بیشتر مکالمات از طریق تکست انجام میپذیرد که همه این تکستها  پس از ۱۵ خط از محیط چتروم برای همیشه حذف میگردند و اثری از انها باقی گذاشته نمیشود.

در حالیکه در اینستا گرام نه تنها تکست بلکه تصاویر زنده از کاربران ان هم با چه وضع زننده ای پخش میشود و برای همیشه نیز در دسترس عموم قرار دارد. لذا نتیجه گیری اینکه چتروم مورد هدف فیلترینگ قرار گیرد به دور از منطق و واقعیت است.

اما اینکه فیلترینگ می گوید چتروم تنها محیطی است که دختران و پسران فقط برای لهو و لعب استفاده میکنند نیست صحیح نیست زیرا برخی از چتروم ها درامد زندگی اشان از همین راه به دست میاید.

به عنوان مثال بیشتر چترومهای شلوغ با گرفتن تبلیغات نیوتب داخی و خارجی ماهانه درامدی بیش از ۱۰ میلیون تومان دارند .

نکته ای بسیار مهم و کلیدی که می توانیم خدمت مدیران فیلترینگ عرض کنیم تا توجه انها را به کم خطر بودن چتروم نسبت به دیگر محیط های اجتماعی جلب کنیم این است که تقریبا همه چترومها از مدیران و ادمین های دوستار نظام و انقلاب استفاده میکنند و به طور جد جلوی تمامی کلمات نامتناسب را میگیرند و با  کاربران خاطی برخورد میکنند در صورتیکه این موضوع در هیچ محیط اجتماعی دیگر انجام نمیپذیرد.

لذا از مدیران محترم فیلترینگ تقاضا داریم نظر مساعد تری در مورد چترومها  به کار گیرند تا این محیط خوب و کم خطر به راه خود ادامه دهد.

چت روم گلشن چت

شاید در نگاه اول برای شما استفاده نمودن از  چت روم گلشن چت یک مزیت به شمار نیاید و ناخوشایند باشد اما اگر کمی دقت کنید متوجه می‌شوید که دنیای مجازی به عنوان یک ابزار اصلی و قوی به شمار می‌رود که می‌تواند در دنیای امروزه سبب برقراری ارتباط شما با دیگر کاربران قرار بگیرد و در واقع همه ما می‌دانیم که با وجود اینترنت دیگر می‌توانیم به راحتی با هر کجای دنیا ارتباط برقرار کنیم و نسبت به تبادل اطلاعات با یکدیگر بپردازیم.برخی از این امکانات را با عنوان تالار گفتمان می‌شناسند و همچنین این محیط ها به چت روم معروف هستند. یکی از مواردی که موجب می‌شود افراد زیادی به سراغ chatroom ها بروند نیاز به برقراری ارتباط اجتماعی و دوستی هایی می باشد که البته در بیشتر نرم‌افزارها و گفتمان های خارجی نظارت دقیق بر روی آن انجام نمی شود و می تواند معایب آن بیشتر از مزایا باشد.

افراد می‌توانند در این محیط ها به این گفتگو بپردازند که البته برای نوجوانان در نمونه های خارجی می تواند اصلاً مناسب به شمار نیاید و خطرات جدی برای آن ها داشته باشد.

 

اینترنت به افراد کمک می‌کند تا بتوانند بدون این که هویت شان را نشان بدهند دست به هر کاری بزنند و البته هر فردی می تواند در این راستا تجربه های بسیاری نیز به دست بیاورد اگر که به نحوه صحیح از این فضا استفاده کند.

چت روم

یکی از چت روم های شلوغ فارسی که توانسته است از میان چت روم های بسیاری به عنوان بهترین شناخته شود  میباشد که البته دارای کاربران زیادی بوده و کاربران فارسی زبان زیادی را به خود جذب کرده است. این چت روم فارسی دارای طراحی ساده ای می باشد اما در عین حال حرفه‌ای بودن آن موجب می شود که کاربر پسند باشد.

استفاده نمودن از چت روم های فارسی مزیت های متعددی را به دنبال دارد و ساده ترین مزیت این است که شما میتوانید با فرهنگ ها و افراد متفاوت آشنا شوید و البته ما نمی‌گوییم که نکات آن تنها مثبت است اما اگر نظارتی انجام نشود قطعاً تاثیرات منفی هم دارد. در گلشن چت با توجه به اینکه نظارت انجام می شود آثار مثبت زیادی

را می‌توان مشاهده کرد و در واقع افراد می‌توانند به جای اینکه از فضاهای ناشناخته و ناامن برای ارتباط با دیگران و گفتگو استفاده کند یک محیطی را انتخاب نمایند که هیچ گونه سوء استفاده از اطلاعات شخصی سیستم آنها انجام نگردد و با خیالی آسوده با دیگر کاربران گفت و گو کنند.

باید به این نکته دقت داشته باشید که استفاده کردن از هر محیطی نیاز به داشتن فرهنگ استفاده از آن را دارد و همچنین دانش استفاده از آن ابزار را شما باید داشته باشید تا بتوانید در زمان کارکرد با آن از این

دانش استفاده کنید. اگر که شما بتوانید در زمان استفاده از اصول اخلاقی و فرهنگی در محیط چت آنلاین استفاده کنید در واقع به طبع این محیط برای شما مفید و دارای مزیت های بیشماری خواهد بود و می توانید به خوبی با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید و به کسب اطلاعات بپردازید و حتی در این تالار های گفتگو بسیار موارد مختلف را یاد بگیرید.

شما باید بدانید که ایجاد یک محیط سالم نیاز است که همه افراد در آن ملاک های فرهنگی را مد نظر بگیرند. زمانی که شما به chat آنلاین می‌پردازید توصیه می شود هیچ گاه مسائل خصوصی و خانوادگی خود را مطرح نکنید چون می‌تواند اطلاعات شما را در اختیار دیگران قرار بدهد و ممکن است برای شما بعدها ناخوشایند باشد پس شما باید هوشمندانه از این ابزار های چت و چت روم ها استفاده کنید تا با هیچگونه مشکل روبرو نشوید و به تبادل اطلاعات بپردازید.

گلشن چت می تواند ارتباطات موثر و خوبی را برای شما ایجاد کند و شما را با افرادی که با شما هم عقیده هستند آشنا نماید و با یکدیگر نظرات و پیشنهادات خودتان را مطرح کنید و به تعامل بپردازید.

گلشن تلاش کرده است تا بستری را ایجاد کند که یک چت روم فارسی با امکانات متنوع برای کاربران باشند.

عسل چت

عسل چت یکی از بهترین محیط هایی است که شما می توانید در آن به گفتگو با دیگر هم وطنان بپردازید در واقع این سایت و تالار گفتگو در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و مانند دیگر چت روم های خارجی نمی باشد که هیچ نظارت بر روی آنها انجام نمی‌شود.

برای اینکه وارد این سایت بشوید و از چت روم آن استفاده کنید کافی است به و سپس یک نام کاربری برای خودتان انتخاب کنید و سپس وارد شوید. لازم است بدانید که چون گلشن چت از جمله چت روم های فارسی به شمار می رود و متعلق به کشور ایران است نیازی به هیچ گونه مهارت تخصصی برای آن وجود ندارد و شما می توانید به سادگی از آن استفاده کنید. همچنین اگر در زمان چت کاربران از کلمات یا جملات غیرمتعارف استفاده نمایند که مغایرت های با قوانین چت روم باشد از آن اخراج خواهند شد. پس نظارت یکی از موارد مهمی است که در این چت روم لحاظ می گردد. اگر که شما از وبسایت اخراج شده باشید می توانید به واسطه فرم تماس با مدیران ارتباط برقرار کرده و سپس درخواست آزادسازی نام خودتان را ذکر نمایید.

به محض ورود به وبسایت شما با گزینه های مختلفی روبرو می شوید که یکی از آنها آموزش کار با چت روم می باشد و هرگونه اطلاعات که در خصوص چت و کار کردن با آن نیاز داشته باشید در این قسمت وجود دارد و می توانید آنها را به دقت مطالعه کنید.

در صفحه نخست گلشن چت در قسمت سمت راست شما با گروههای مختلف روبرو شوید که در صورت تمایل می توانید در هر کدام از این گروه ها عضو شوید. گروه ها شامل گروه های مربوط به حوزه های مختلف مثل موزیک، فیلم و غیره یا مربوط به استان‌های مختلف از کشور ایران می باشد که شما به راحتی برای عضویت در کدام کافیست درخواست خودتان را به ثبت برسانید.

این چت روم برخلاف چت روم های دیگر امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتواند رضایت آنها را کسب نماید. اگر شما در زمان چت تمایلی به دریافت پیام خصوصی نداشته باشید یا نمیخواهید که عکس در خصوصی دریافت کنید میتوانید از نوار بالای صفحه آن ها را غیرفعال کنید‌.‌ تمامی امکاناتی که در گلشن چت برای شما وجود دارد به سادگی می توانند در اختیار شما قرار بگیرد و از آن استفاده کنید.

چت روم (chat room) با توجه به معنی لاتین آن، اتاق گفت و گو یا گپ زدن است. چت راز، ناز چت، چت روم باران و … از انواع چت روم فارسی هستند.

چت روم چیست؟

چت Chat)) همان گونه که در لغت می‌دانید به معنای گفتگو است و روم (Room) به معنای اتاق می‌باشد. ترکیب این دو کلمه مفهوم اتاق‌های گفتگو یا همان چت روم‌ها ‌را به وجود می‌آورد.

چت کردن به چه معناست؟

به گفتگو در چت روم‌ها، چت کردن گفته می‌شود.

چرا به چت روم نیاز داریم؟

  • افزایش بازدید و بازدید کننده وب سایت شما
  • ایجاد محیطی جهت آشنایی افراد با یک دیگر
  • افزایش در آمد وب سایت شما و…

چت روم برای افراد چه مزایایی دارد؟

در چت روم افراد مختلفی می‌توانند با هم ارتباط داشته باشند و با هم گپ دوستانه یا صحبتی کاری بکنند. درقدیم امکانات چت روم محدود بود (نبود قوانین، محدود بودن امکانات مدیریتی و… نمونه‌ای از این محدودیت‌ها بودند) و به نوعی گاهی این محدودیت‌ها مشکلاتی را برای کاربران و مدیران ایجاد می‌کرد اما خوشبختانه با پیشرفت وب پارسی این مشکلات کم کم رفع شده‌اند و روز به روز با افزایش امکانات، کاربران و مدیران راحت‌تر می‌توانند به گفتگو در این اتاق‌ها بپردازند.

چت روم چگونه محیطی است؟

چت روم به زبانی ساده همانطور که از معنی لاتین آن برمی‌آید، اتاق گفت و گو یا گپ زدن است که در اینترنت سایت‌های بسیاری برای این منظور وجود دارند. برای هر کاربر یا بازدید کننده‌ای که وارد آن سایت می‌شود این قابلیت وجود دارد که در صفحه‌ای مخصوص، معروف به “روم” یا همان اتاق با دیگر کاربران حاضر و آنلاین در آن سایت گفت و گو کنند و یا نوعی ارتباط برقرار نمایند. حتی چنین سایت‌هایی که معروف به چت روم هستند، می‌توان گفت که نوعی سایت اجتماعی‌اند زیرا افراد گوناگون از طریق اتصال به اینترنت همگی با هم می‌توانند هم زمان به صورت آنلاین با هم ارتباط برقرار کرده و چت کنند. اولین چت روم‌ها یا اتاق‌های چتی که برای اولین‌بار در اینترنت همه از آن استفاده می‌کردند، مسنجر یا چت یاهو بود.

چت یاهو هم‌اکنون هم فعالیت دارد و مورد استفاده بسیاری از کاربران اکثر کشور‌های جهان قرار دارد. چت یاهو طراحی و ایجاد شده‌ی شرکت یاهو است و کاربران می‌توانند یا با وارد شدن به حساب کاربری خود در سایت یاهو از این اتاق چت استفاده کنند و یا از طریق نرم افزار اختصاصی و معروف خود شرکت یاهو به نام یاهو مسنجر با دیگر افراد آنلاین به صورت پی وی یا خصوصی که از قبل ایدی یا شناسه یاهو آن را ادد یا همان اضافه کرده‌اند، چت کنند. چت یاهو مسنجر در قدیم که هنوز سایت‌های اختصاصی چت روم به‌وجود نیامده بود یا هنوز طراحی نشده بوده طرفداران زیادی داشته و مورد استفاده کاربران قرار میگرفته است. اما هم‌اکنون در سال ۱۳۹۴ در اینترنت سایت‌های مخصوص طراحی گشته‌اند که فقط مخصوص چت کردن هستند و فقط و فقط به همین منظور توسط برنامه نویسان و طراحان ساخته شده اند.

حتی اگر همین الان شما سایت گوگل را باز کنید و واژه چت روم یا چت را سرچ کنید در نتایج آن می‌بینید که چندین سایت چت روم به ترتیب محبوبیت و برتر بودن از سایر چت روم‌های دیگر، نمایش داده می‌شود. توجه داشته باشید که این نتایج چندین صفحات دیگر را در بر می‌گیرند. شما می‌توانید صفحات دیگر را نیز مشاهده کنید و به هر سایت چت روم که دلتان می‌خواهد وارد شوید. اتاق‌های گفت و گو همیشه شلوغ و دارای کاربران آنلاین زیادی نیستند. یعنی همه‌ی آن‌ها پرطرفدار نیستند بلکه فقط معروف‌ترین آن‌ها که خوب در اینترنت و بین تمام کاربران اینترنت جا افتاده شلوغ و دارای کاربران آنلاین بسیار بالا هستند. نمونه‌های چنین چت روم‌هایی را فقط با سرچ واژه چت در گوگل و در همان صفحات ۱ الی ۳ می‌توانید پیدا کنید. چت روم‌ها با امکاناتی که در بروز رسانی نسخه‌های سایت خود داده‌اند، امکانات مختلف و جالبی را برای کاربران حاضر در چت فراهم کرده‌اند.

قبلا چت فقط به صورت “PM” بود و کاربران در چت روم‌ها فقط می‌توانستند به صورت تایپ کردن متن با هم گفت و گو کنند و ارتباط داشته باشند. البته ناگفته نماند که بیشتر چت روم‌ها هنوز هم به آخرین آپدیت‌ها و امکانات جدید دسترسی پیدا نکرده‌اند و فقط قابلیت چت به صورت تایپ متن برایشان وجود دارد. از آخرین تغییر و تحولات چت روم‌ها می‌توان به قابلیت‌های بسیاری نظیر چت صوتی و چت تصویری اشاره کرد. در کنار همه این‌ها، امکانات بسیار دیگری در محیط چت روم‌ها وجود دارد که کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. در سایت‌های چت روم، ادمین سایت یا همان مدیر که دسترسی به پنل مدیریت سایت خود و کاربرانش دارد می‌تواند آزادانه تصمیم بگیرد و مدیریت کند. از جمله اینکه کاربران متخلف در چت رومش را بدون تعارف بیرون بیندازد (اخراج کند) و یا اینکه اجازه صحبت کردن از چنین کاربرانی را بگیرد و یا اسامی زشت و بد آن‌ها را در چت روم تغییر دهد و خیلی اقدامات دیگر …

ادمین‌ها در چت روم می‌توانند با سطح دسترسی‌ که به امکانات پنل خود دارند، کاربران چت روم خود را سطح بندی کنند. این عمل با استفاده از درجات مختلفی که توسط مدیر به کاربران مورد نظر داده می‌شود صورت می‌گیرد. درجات کاربری در چت روم می‌تواند شامل عضو، ویژه، فعال، ارشد، سرپرست  و … باشد که در ما بین همین درجات درجه‌هایی وجود دارند. برخی از کاربران به عنوان نوعی ادمین یا کمک ادمین در هنگام حضور نداشتن ادمین می‌توانند روم را کنترل و هدایت کنند. چت روم‌ها دارای صفحه پروفایل می‌باشند که کاربران بعد از ورود و ثبت نام در آن چت روم بتوانند یک پروفایل برای خود بنویسند و قابل شناس باشند. چت در چت روم‌ها به صورت PV یا همان چت کردن خصوصی کاربران با یکدیگر است. نوع دیگری از چت نیز عمومی می‌باشد که همه کاربران به صورت همزمان و آشکار با یکدیگر صحبت می‌کنند. ادمین چت روم می‌تواند چت خصوصی بین کاربران را به راحتی تحت کنترل داشته باشد تا خطایی از کاربری سر نزند.

چت روم‌ها از جمله سایت‌های سرگرمی و اجتماعی محسوب می‌شوند و صرفا هدف از ایجاد آن‌ها، گرد آمدن افراد مختلف دور هم و گذراندن اوقات بیکاری یا آشنایی دختران و پسران می‌باشد. یادتان باشد چت‌ روم‌ها یک سایت در دنیای مجازی اینترنت هستند. پس یک نکته اخلاقی و امنیتی یادتان باشد که در محیط‌های چت روم هیچ‌گاه به صورت صد در صد با یک حرف و یا یک وعده گول نخورید و هیچ حرفی را کامل باور نکنید.

چت روم فارسی

چت روم ها از گذشته تا به امروز به صورت گروه هایی به صورت عمومی و خصوصی برای بر قراری ارتباط میان مردم و ملت های مختلف و زبان های مختلف بدون تبعیض نژادی و جنسیتی بوده و هر کسی می تواند در این گونه نرم افزار یا سایت ها فعالیتی داشته باشد که در گذشته این چت روم ها فقط در کشور های خارجی وجود داشته و به صورت جاوا اسکریپت بوده و تنها چت روم های ایرانی از طریق ساخت چت روم برای یاهو مسنجر و گروه های یاهو مسنجر جهت ارتباط وجود داشت که پس از ورود موبایل ها به دنیای تکنولوژی نرم افزار نیمباز وارد بازار شد که با استقبال خوبی همراه بود و پس از آن به مرور سایت هایی مخصوص چت روم های فارسی به صورت جاوا افتتاح که پس از مدتی این سایت ها تبدیل به پی اچ پی شده و محبوبیت و امکانات فراوانی به مرور پیدا کرد که امروزه نسل چت عسل و چت روم عای شلوغ و پر کاربر و پر طرفدار جهت سرگرمی و بر قراری ارتباط افتتاح شد  و این چت روم ها در رقابت بوده و همچنین این عسل چت از امکانات فراوانی مانند چت خصوصی و پروفایل و پست گذاشتن در پروفایل و لیست امتیازات و درجه بندی و عکس گذاشتن برای پروفایل و ریپلی و یا پاسخ پیام مانند تلگرام برخوردار می باشد که این امکانات باعث افزایش طرفدار این سایت ها نسبت به گروهای تلگرامی شده ولی متاسفانه در چند ساله اخیر به دلیل رعایت نکردن و نظارت نکردن مدیران برخی چت روم ها بر سایت های خود این چت ها فیلتر اعلام شده ولی هنوز هم چت روم هایی هستند که با نظارت و مدیریت ۲۴ ساعته و اخراج و بستن ایپی کاربران مختلف از انتشار پیام ها و یا تصاویر غیر اخلاقی جلوگیری کرده و امید واریم در چندین سال اخیر چت روم هایی که نظارت کامل دارند مجوز و تاییدیه از سازمان فیلترینگ گرفته و بر فعالیت خود ادامه دهند .

چت روم فارسی عسل چت

تشکر و قدردانی اولیه بابت وقت گذاشتن مطلب زیر که شرح خلاصه از چت روم عسل چت میباشد

اتاق گفتگو یا گپ سرا یا چت روم (به انگلیسی: Chat room) به فضای مجازی ای گفته می‌شود که افراد در آن با هم ارتباط برقرار می‌کنند. نرم‌افزار یاهو مسنجر یکی از نرم‌افزارهای پرطرفدار برای چت در چت روم‌ها بود که توسط شرکت یاهو طراحی شده بود. یاهو از تاریخ ۱۴ دسامبر ۲۰۱۲ چت روم‌های خود را تعطیل کرده‌است و دیگر چنین چیزی در یاهو مسنجر دیده نمی‌شود.

چت روم‌ها به مرور زمان پیشرفته تر شدند و از آن چت روم‌ های ابتدایی و ساده تبدیل شدن به چت روم‌هایی با امکانات زیاد که فراتر از چت کردن هستند.چت‌روم‌ها این امکان را به شما می‌دهند که به صورت ناشناس وارد چت شوید بدون اینکه از شما شماره تلفن یا ایمیل بخواند شما میتوانید به صورت ناشناس با افرادی از سرتاسر نگین چت و تبادل نظر کنید.

اصطلاح “اتاق چت” یا ، عمدتا برای توصیف هر نوع کنفرانس همزمان، گاهی اوقات حتی کنفرانس ناهمزمان استفاده می شود. بنابراین، اصطلاح [Chat room/ چت روم] میتواند به معنای هر تکنولوژی از چت آنلاین در زمان واقعی و تعامل آنلاین با دیگران (به عنوان مثال، انجمنهای آنلاین) به محیطهای اجتماعی گرافیکی کاملا جامع باشد.استفاده اولیه از یک چت روم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از طریق متن با گروهی از کاربران دیگر است. با عرض سلام خدمت شما بازدید کننده محترم و دوست عزیزم که الان داری این مطلبو میخونی، ضمن تشکر از بازدید شما از این صفحه وبلاگ،در اولین پست خود در این وبلاگ درباره چت روم ها و چگونگی محیط ان ها صحبت خواهیم کرد و مطالبی چکیده و مفید از این موضوع را خدمت شما ارائه خواهیم داد و امید وارم مفید واقع بشه و استفاده کامل را ببرید چت روم به زبانی ساده همانطور که از معنی لاتین ان واضح است یعنی،اتاق گفت و گو یا گپ زدن،که در اینترنت سایت هایی بسیار وجود دارند که از چنین قابلیتی برخوردار هستند و برای هر کاربر یا بازدید کننده ای که وارد ان سایت می شود این قابلیت وجود دارد که، در صفحه ای مخصوص معروف به روم، یا همان اتاق با دیگر کاربران حاضر و انلاین در ان سایت گفت و گو کنند و یا نوعی ارتباط برقرار سازند حتی چنین سایت هایی که معروف به چت روم هستند،می توان گفت که نوعی سایت اجتماعی اند!! چت روم همانطور که میدانید محیطی برای چت کردن میباشد اما ما در تلاش هستیم هرچه بیشتر این چتروم را روز به روز بهتر و شادتر نگه داریمدریا چت رومی قدیمی با امکانات فوق العاده عالی میباشد دارای شکلک ها و اتاق های مختلف از شهر های مختلف و ظاهری زیبا میباشد اتاق های گفتگو یا چتروم های زیادی در سراسر اینترنت میباشد اما دلیل ما برای نوشتن این متن این بود که کاربران میگویند چرا عسلی چت ؟ خوشحال میشویم به این سوال که چرا چت روم عسل چت ؟ مگر چتروم های دیگه ای وجود ندارد در پاسخ باید بگویم که چرا چت روم های فارسی زیادی هستند که به تازگی ایجاد شده است و امنیت اطلاعات در انها کمتر میباشد به دلیل مشخص نمیتوان اسم چت روم فارسی های دیگری را ببریم اما در چتروم تهران چت مدیران و ناظران سایت به صورت همیشگی کاربران متخلف را از چتروم اخراج و برای همیشه مسدود میکند در دوره ای که کشور های غربی بنیان خانواده را با شبکه های ماهواره ای بهم میریزد پرشین چت روم ققنوس چت سعی دارد تا به بهترین نحو در انتشار فرهنگ و تمدن ایرانی در چتروم را به نمایش بگذارد

شما هم نه به عنوان کاربر بلکه به عنوان هموطن فرهنگ ایرانی رو زنده نگه دار چت روم ناز چت از نظرات شما عزیزان استفبال میکند

چت روم فارسی ناز چت

تشکر و قدردانی اولیه بابت وقت گذاشتن مطلب زیر که شرح خلاصه از  ناز چت میباشد

با عرض سلام خدمت شما بازدید کننده محترم و دوست عزیزم که الان داری این مطلبو میخونی، ضمن تشکر از بازدید شما از این صفحه وبلاگ،در اولین پست خود در این وبلاگ درباره چت روم ها و چگونگی محیط ان ها صحبت خواهیم کرد و مطالبی چکیده و مفید از این موضوع را خدمت شما ارائه خواهیم داد و امید وارم مفید واقع بشه و استفاده کامل را ببرید چت روم به زبانی ساده همانطور که از معنی لاتین ان واضح است یعنی،اتاق گفت و گو یا گپ زدن،که در اینترنت سایت هایی بسیار وجود دارند که از چنین قابلیتی برخوردار هستند و برای هر کاربر یا بازدید کننده ای که وارد ان سایت می شود این قابلیت وجود دارد که، در صفحه ای مخصوص معروف به روم، یا همان اتاق با دیگر کاربران حاضر و انلاین در ان سایت گفت و گو کنند و یا نوعی ارتباط برقرار سازند حتی چنین سایت هایی که معروف به چت روم هستند،می توان گفت که نوعی سایت اجتماعی اند!!

چت روم همانطور که میدانید محیطی برای چت کردن میباشد اما ما در تلاش هستیم هرچه بیشتر این چتروم را روز به روز بهتر و شادتر نگه داریم

دریا چت رومی قدیمی با امکانات فوق العاده عالی میباشد دارای شکلک ها و اتاق های مختلف از شهر های مختلف و ظاهری زیبا میباشد

اتاق های گفتگو یا چتروم های زیادی در سراسر اینترنت میباشد اما دلیل ما برای نوشتن این متن این بود که کاربران میگویند چرا عسلناز چت ؟

چت عسل

خوشحال میشویم به این سوال که چرا چت روم عسل چت ؟ مگر چتروم های دیگه ای وجود ندارد

در پاسخ باید بگویم که چرا چت روم های فارسی زیادی هستند که به تازگی ایجاد شده است و امنیت اطلاعات در انها کمتر میباشد

به دلیل مشخص نمیتوان اسم چت روم فارسی های دیگری را ببریم اما در چتروم تهران چت مدیران و ناظران سایت به صورت همیشگی کاربران متخلف را از چتروم اخراج و برای همیشه مسدود میکند

در دوره ای که کشور های غربی بنیان خانواده را با شبکه های ماهواره ای بهم میریزد چت روم ناز چت سعی دارد تا به بهترین نحو در انتشار فرهنگ و تمدن ایرانی در چتروم را به نمایش بگذارد

شما هم نه به عنوان کاربر بلکه به عنوان هموطن فرهنگ ایرانی رو زنده نگه دار چت روم ناز چت از نظرات شما عزیزان استفبال میکند

لطفا مارا در صفحات مجازی به دوستان و اشنایان خود معرفی کنید

مطالب مرتبط